Інформація партнерам дизайнерам, архітекторам

Під час Співпраці з Нами

Ваш ескіз отримає естетичну та ергономічну фізичну форму в терміни.

Відповідально підходимо до виробництва будь-якого виробу. Ми проживаємо кожну ідею і вкладаємо частинку душі в нашу продукцію. 

de House – це легкість в комунікації, максимальне залучення в проєкт, швидке вирішення спірних ситуацій і робота в одній команді. 

 

 

Дизайнер – Денис Беленко

Ресторан 12 Monkeys, Одеса.

Для атмосферного одеського закладу виготовили партію з 25 шкіряних диванів. Реалізували проєкт всього за 2 тижні. Меблі повинні були ідеально поєднуватися з концепцією ресторану, тому ми зробили тестовий диван, наочно перевірили посадку, габарити, нахили й тільки після затвердження всіх нюансів запустили виробничий процес.

Дивитись Проєкт
Дизайнер – Олександра Федоренко

Ресторан Сіхарулі, Київ

Реалізували проєкт на виготовлення меблів для залів нового ресторану Сіхарулі. Проєкт був масштабним – виготовили 30 диванів, відшили 84 подушки. Незвичайним рішенням стали дивани з масиву дерева. Ми в точності втілили ідею дизайнера і тестовий зразок був затверджений без коригувань. Унікальна форма спинок з масиву ясеня була розроблена спеціально під ресторан Сіхарулі. Тканина на диванах – зносостійка, рекомендована для умов підвищеної експлуатації й навантаження – екошкіра і велюр.

Дивитись Проєкт
Дизайнер – Марина Гордієнко

Кафе Memories, Херсон.

Виготовили м’які меблі для літньої тераси Кафе Memories за дизайн-проєктом Марини Гордієнко. Результатом продуктивної співпраці з дизайнером стали виготовлені дивани та крісла. Меблі сконструйовані ергономічно і виконані з повною відповідністю ескізам.

М’які меблі виготовлені ​​зі зносостійкої велюрової тканини з просоченням «easy clean». Ніжки крісел зроблені з масиву дерева – тонований ясень. Наша команда завершила проєкт за 1,5 місяця та організувала доставлення меблів в Херсон. Проєкт виконаний вчасно, а завдяки професіоналізму Марини та легкій комунікації робота над проєктом пройшла злагоджено і принесла задоволення.

Дивитись Проєкт

Переваги Співпраці

Чому Наші Партнери обирають de House

Наші Партнери

Досвідчені Дизайнери з Креативними Рішеннями


Вважає, що за допомогою інтер'єрів можливо розповідати історії.
Дизайнер
Денис Беленко

Денис Беленко


Вважає, що варто ловити мить, мріяти та йти за натхненням.
Дизайнер
Олександра Федоренко

Олександра Федоренко


Вважає, що неможливе лише потребує трішки більше зусиль.
Дизайнер
Марина Гордієнко

Марина Гордієнко


А які цінності втілюєте в дизайнах саме Ви?
Архітектор, Дизайнер
Тут можете бути Ви

Тут можете бути Ви

Виготовляємо для наших партнерів

Клієнти
Integrity Vision
Freedom event hall
KAN
DTEK
Milk Bar
12 Monkeys
Vicini
Vino Grad
ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Шукаєте партнера з виробництва меблів? Обговорімо Ваш проєкт!