Послуги з обробки матеріалів: ЧПУ фрезерування, фарбування, малярні роботи, фрезерування фасадів

Під час співпраці з нами

Ви отримаєте декоративне оздоблення та високоефективний захист ваших виробів.

У нас ви можете отримати послуги з ЧПУ фрезерування, фарбування, фрезерування фасадів будь-якої складності. Швидко та якісно, з дотриманням термінів та всіх домовленостей.

Завдяки нашому сучасному, високоякісному обладнанню та досвідченим майстрам виконуємо навіть найскладніші замовлення. 

Послуги ЧПУ фрезерування

Створити шедеври предметів інтер’єру можливо завдяки ЧПУ фрезеруванню. Цей вид послуг один із найпопулярніших для обробки дерева та стає незамінним під час виробництва меблів та інших дерев’яних виробів. З допомогою наявного обладнання наші майстри можуть нанести будь-який візерунок на матеріал чи вирізати з нього елементи різних форм.

chpu_poslugy
malyarni_poslugy

Фарбування, малярні послуги

Фарбування та малярні роботи призначені для декоративного оздоблення дерев’яних виробів, поверхонь, інших видів меблів і елементів інтер’єру. Цей вид послуг сприяє високоефективному та тривалому захисту матеріалів від руйнування, забруднень і біологічних пошкоджень. Наші фахівці з багаторічним досвідом роботи якісно виконають замовлення будь-якої складності.

Фрезерування фасадів

Ексклюзивний дизайн меблів, дверей та інших виробів можливий завдяки фрезеруванню фасадів. Це один із популярних та ефективних способів декорування поверхонь, в процесі якого вироби профілюються, обробляється кромка, після чого фрезами та спеціальними інструментами з панелей прибираються дефекти й наносяться обрані візерунки.

frezeruvannya-fasadiv

Виготовляємо для наших партнерів

Клієнти
Integrity Vision
Freedom event hall
KAN
DTEK
Milk Bar
12 Monkeys
Vicini
Vino Grad
ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Шукайте послуги з обробки матеріалів: ЧПУ фрезерування, фарбування, малярні роботи, фрезерування фасадів? Обговорімо Ваш проєкт!