Інформація для партнерів сегменту HoReCa

Під час співпраці з нами

Ви отримаєте зносостійкі та міцні меблі з візуальним WOW ефектом.

Завдяки багаторічному досвіду роботи з сегментом HoReCa, ми знаємо, що важливо нашим партнерам. Ми суворо дотримуємося термінів і слідуємо дизайн-проєкту. Наша команда виробляє функціональні, міцні та зносостійкі меблі з гарантією якості.

Ми беремо на себе відповідальність як за кінцевий результат, так і за те, щоб процес реалізації проєкту був продуктивним, легким і приносив задоволення.

Ресторан Saxagansky, Київ.

Реалізували проєкт повного ребрендингу для ресторану Saxagansky в Києві. Конструкторський цех займався комплексною розробкою креслень за зображеннями. Крім виробництва м’яких меблів та виробів з дерева, наша команда займалася реставрацією крісел. Проєкт під ключ був виконаний точно в термін.

Дивитись Проєкт

Ресторан River Grill, Київ

Реалізували проєкт із виготовлення м’яких меблів для незвичайного ресторану в парку — River Grill. Наші конструктори розробили креслення з нуля, маючи у своєму розпорядженні тільки зображення. Ми адаптували вироби під заданий бюджет, виготовили дивани та крісла з дерев’яним фрезеруванням.

Дивитись Проєкт
Дизайнер – Денис Беленко

Ресторан 12 Monkeys, Одеса.

Для атмосферного одеського закладу виготовили партію з 25 шкіряних диванів. Реалізували проєкт всього за 2 тижні. Меблі повинні були ідеально поєднуватися з концепцією ресторану, тому ми зробили тестовий диван, наочно перевірили посадку, габарити, нахили й тільки після затвердження всіх нюансів запустили виробничий процес.

Дивитись Проєкт

Виготовляємо для наших партнерів

Клієнти
Integrity Vision
Freedom event hall
KAN
DTEK
Milk Bar
12 Monkeys
Vicini
Vino Grad
ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Шукаєте партнера з виробництва меблів? Обговорімо Ваш проєкт!