Інформація для партнерів сегменту HoReCa

Під час співпраці з нами

Ви отримаєте зносостійкі та міцні меблі з візуальним WOW ефектом.

Завдяки багаторічному досвіду роботи з сегментом HoReCa, ми знаємо, що важливо нашим партнерам. Ми суворо дотримуємося термінів і слідуємо дизайн-проєкту. Наша команда виробляє функціональні, міцні та зносостійкі меблі з гарантією якості.

Ми беремо на себе відповідальність як за кінцевий результат, так і за те, щоб процес реалізації проєкту був продуктивним, легким і приносив задоволення.

Ресторан Невинний Кіт, Ірпінь.

Реалізували проєкт під ключ – крісла, дивани, столи, двері, стільці, подушки. Для крісел і диванів ми підібрали щільну тканину з просоченням «easy clean», адже працюємо з сегментом HoReCa вже не перший рік і знаємо як важлива зносостійкість ресторанних меблів. Столи, двері, стільці, як і каркаси крісел, і ніжки диванів виготовлені з масиву ясеня. Проєкт під ключ був виконаний точно в термін.

Дивитись Проєкт

Ресторан Belkin, Київ

Реалізували проєкт меблювання нового ресторану в самому зеленому парку Києва. Нашим завданням стало створення ергономічних і комфортних м’яких меблів, які не залишать байдужими гостей ресторану. В процесі виробництва використовували високоякісні матеріали та тканини, що  гарантує тривалий термін експлуатації.

Дивитись Проєкт
Дизайнер – Денис Беленко

Ресторан Coco New Japanese, Київ.

Для нового ресторану в Києві з оригінальним інтер’єром реалізували не менш оригінальний дизайн-проєкт. Виготовили м’які меблі для 2 залів закладу – 12 диванів і 40 крісел. Для частини виробів використовували килими, а для іншої частини – флокову тканину. Відповідально підійшли до виробництва кожного дивана і крісла, перевірили кожен стіжок, що і дало свій результат.

Дивитись Проєкт

Виготовляємо для наших партнерів

Клієнти
Integrity Vision
Freedom event hall
KAN
DTEK
Milk Bar
12 Monkeys
Vicini
Vino Grad
ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Шукаєте партнера з виробництва меблів? Обговорімо Ваш проєкт!