Інформація будівельним компаніям і відділам комплектації

Під час Співпраці з Нами

Ви отримаєте меблі в строк. Ми беремо відповідальність за всі етапи виробничого процесу.

Ви зможете делегувати нашій команді всі меблеві питання. Виробляємо якісні меблі за справедливою ціною і беремо на себе відповідальність за кожен етап – від розробки креслень до встановлення. Під час монтажу гарантуємо збереження інтер’єру: стін, покриття для підлоги та інших поверхонь.

Ремонт під ключ – це трудомісткий робота. Співпрацюючи з deHouse вам не потрібно буде вдаватися в деталі, оскільки менеджер особисто куруватиме весь процес. Виготовляємо вироби згідно з дизайн-проєктом точно в строк.

Квартира, ЖК Victory V, Київ.

Наша команда реалізувала проєкт під ключ для однокімнатної квартири в новому житловому кварталі. Меблювали кухню, гардеробну, спальню, ванну кімнату та балкон. Також доповнили інтер’єр сучасними стіновими панелями. Всі корпусні меблі виготовлені з якісних матеріалів – ДСП egger і МДФ.

Майстри deHouse оперативно виготовили та зібрали всі вироби без пошкоджень підлогових покриттів і стін. Результат порадував усіх – квартира виглядає дуже стильно, а кожен окремий елемент функціональний і зручний.

Дивитись Проєкт
Дизайнер – Нет данных

Офісний простір Integrity vision

Створили комфортні, функціональні та естетичні меблі для офісного простору. Крім розробки конструктивів, ми займалися створенням дизайн-проєкту. Співпрацювали особисто з власницею компанії та виконали масштабний проєкт повного меблювання офісу за 2 місяці.

Дивитись Проєкт

Торговельний острів Flex

Реалізували проєкт для інноваційного продукту Flex. Виготовили складну конструкцію з гнутого МДФ за 2 тижні. Змонтували торговельний острівець у ТЦ River Mall і Retroville. Особливістю стало освітлення LED-підсвіткою за всім периметром – світло надає стилю і підкреслює унікальний колір конструкції.

Дивитись Проєкт

Переваги Співпраці

Чому Наші Партнери обирають de House

Наші Партнери

Продуктивно і Довгостроково Співпрацюємо:

Pride Group

Ремонтно-будівельна компанія
Ремонтно-будівельна компанія

Виготовляємо для наших партнерів

Клієнти
Integrity Vision
Freedom event hall
KAN
DTEK
Milk Bar
12 Monkeys
Vicini
Vino Grad
ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Шукаєте партнера з виробництва меблів? Обговорімо Ваш проєкт!