Інформація будівельним компаніям і відділам комплектації

Під час Співпраці з Нами

Ви отримаєте меблі в строк. Ми беремо відповідальність за всі етапи виробничого процесу.

Ви зможете делегувати нашій команді всі меблеві питання. Виробляємо якісні меблі за справедливою ціною і беремо на себе відповідальність за кожен етап – від розробки креслень до встановлення. Під час монтажу гарантуємо збереження інтер’єру: стін, покриття для підлоги та інших поверхонь.

Ремонт під ключ – це трудомістка робота. Співпрацюючи з deHouse вам не потрібно буде вдаватися в деталі, оскільки менеджер особисто куруватиме весь процес. Виготовляємо вироби згідно з дизайн-проєктом точно в строк.

Квартира, ЖК Берестейський, Київ.

Наша команда реалізуала проєкт під ключ для двокімнатної квартири. Для кухні виготовили корпус з австрійського ДСП egger і фарбовані фасади МДФ, з якісною фурнітурою та ручками gola. Виготовили тумби та підвіконня з масиву дерева для одного балкону, для другого – шафу та підвіконня.

У спальні – ліжко з ламельною сіткою і функціональним звідним механізмом, шафи та приліжкові тумби. Для вітальні виготовили диван з ортопедичним ефектом та крісла, у передпокої встановили шафи для організації додаткових місць зберігання. Меблі у ванній кімнаті зроблені з ДСП і МДФ – матеріали вологостійкі, відповідають умовам експлуатації з підвищеною вологістю. Встановили двері, які відповідають дизайн-проєкту. Для передпокою, вітальні та спальні виготовили рейки з масиву ясеня.

Дивитись Проєкт

Офісний простір Integrity vision

Створили комфортні, функціональні та естетичні меблі для офісного простору. Крім розробки конструктивів, ми займалися створенням дизайн-проєкту. Співпрацювали особисто з власницею компанії та виконали масштабний проєкт повного меблювання офісу за 2 місяці.

Дивитись Проєкт

Шоу-рум Archiclub, Київ.

Реалізували проєкт меблювання нового шоу-руму в Києві. Нашим завданням було створити функціональні та зручні м’які меблі. Ми виготовили один модульний диван з великом кріслом для VIP-кімнати, 4 диванчики з подушками, 4 столи, 4 офісні крісла. Всі матеріали та тканини високоякісні, що гарантує тривалий термін експлуатації. Наша команда до найменших дрібниць втілила дизайнерський задум – меблі створили особливу атмосферу і гармонійно доповнили інтер’єр.

Дивитись Проєкт

Переваги Співпраці

Чому Наші Партнери обирають de House

Наші Партнери

Продуктивно і Довгостроково Співпрацюємо:

Pride Group

Ремонтно-будівельна компанія
Ремонтно-будівельна компанія

Виготовляємо для наших партнерів

Клієнти
Integrity Vision
Freedom event hall
KAN
DTEK
Milk Bar
12 Monkeys
Vicini
Vino Grad
ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Шукаєте партнера з виробництва меблів? Обговорімо Ваш проєкт!