Меблі для Інтер'єру

Проєкт офісного простору Integrity vision

Про Проєкт

Меблювати офісні простори – це дуже відповідально, тому що на роботі людина проводить більшу частину свого життя, і комфорт на робочому місці – понад усе. Ми реалізували проєкт повного меблювання двоповерхового офісу в термін, співпрацюючи безпосередньо з генеральним директором – Соловйової Інною. У процесі співпраці команда deHouse розробила концепцію, дизайн і конструктив.

Нашим завданням було створити функціональні та зручні меблі. Столи виготовлені з якісного ДСП, на тумбах встановлені коліщатка для комфортного використання. І нехай концепція open space все-таки залишається в тренді, ми знаємо як важливо розмежувати простір, тому між столами встановлені звукоізоляційні перегородки. Ми продумали їхню функціональність – матеріал обшивки дає змогу використовувати перегородки замість коркової дошки, не залишаючи ніяких пошкоджень. Кухня, для швидких кава-брейків або неспішних обідів, виготовлена ​​з ДСП.

Простір організовано функціонально та зручно. Вартий уваги ресепшн – візитна картка офісу. Виконаний з ДСП і фарбованого МДФ, обладнаний Led підсвічуванням і показує фірмовий стиль компанії. Офіс вийшов яскравим і оригінальним, в якому хочеться тільки продуктивно працювати.

Деталі проєкту
Столи 60 шт.
Тумби 60 шт. Перегородки 30 шт.

Схожі Проєкти