Меблі для Інтер'єру

Проєкт торгового острова Flex

Про Проєкт

Торговельні острівці мають попит серед власників бізнесу вже багато років. Успіх таких модулів пов’язаний зі зручним місцем розташування (серед ТЦ), що забезпечує великий потік людей. Команда deHouse реалізувала торговельну точку для компанії Flex. Виготовили острівець за наданим дизайн-проєктом за 2 тижні.

Стильний дизайн, плавні форми, незвичайний колір – саме так і виглядає торговельна точка для інноваційного товару Flex. Конструкція виконана з гнутого МДФ (під фарбування). Проєкт включає вбудований диван на металокаркасі. Особливістю став колір: замовнику потрібно було відтворити точний відтінок із фактурою. Ми впоралися з завданням і запропонували оригінальне рішення – затягли частини каркасу спеціальною плівкою. Острівець обладнаний LED-підсвіткою за всім периметром.

Монтажні роботи теж були нестандартними. Оскільки встановлювати потрібно було в ТЦ – River Mall и Retroville – команді потрібно було виїжджати на збірку в неробочі години. Ми завжди йдемо назустріч нашим партнерам, тому встановили торговельний острівець вночі.

Деталі проєкту
Конструкція з вбудованим диваном на металокаркасі.

Схожі Проєкти