Меблі для Інтер'єру

Проєкт ресторану Бавовна, Київ

Проєкт ресторану Бавовна, Київ

Проєкт ресторану Бавовна, Київ

Про Проєкт

Скільки ж любові у нас зараз до слова “бавовна” й теплих асоціацій з ним. Саме такі почуття у нас викликає і новий ресторан Бавовна у центрі міста.

Неймовірно відкрита співпраця з замовником і його командою дала не менш неймовірний результат – якісні та комфортні меблі, які гармонійно доповнили затишний дизайн приміщення. Всі вироби виконані з масиву деревини, стінові панелі з кольорового тангентального шпону, а стільці та крісла були розроблені саме для цього закладу.

Наша талановита команда вклала всю свою майстерність для того, щоб меблі були зручними й міцними. Все тому, що deHouse про надійність та довіру.

Деталі проєкту
М'які меблі Стінові панелі
Корпусні меблі

Схожі Проєкти

Проєкт коктейльного бару Saint Bar, Київ

Проєкт коктейльного бару Saint Bar, Київ

Про Проєкт

Saint Bar – «класичний коктейльний бар», елегантне місце для красивих людей та незвичайних подій. Спільно з талановитим дизайнером ми реалізували проєкт меблювання нового коктейльного бару в Києві.

Нашим завданням стало створення ергономічних і комфортних м’яких меблів, які не залишать байдужими гостей закладу. І команда впоралася із завданням в повному обсязі. В процесі виробництва використовували високоякісні матеріали й тканини, що безпосередньо гарантує тривалий термін експлуатації. Для меблів підібрали щільну тканину з просоченням «easy clean», яка, крім візуальної привабливості, володіє високою щільністю, водостійкістю та зносостійкістю, що є перевагою для сегмента HoReCa.

Результатом продуктивної співпраці стали надійні та стильні вироби. Дизайнерський задум втілений до дрібниць – меблі гармонійно доповнюють оригінальний інтер’єр коктейльного бару.

Деталі проєкту
М'які меблі

Схожі Проєкти

Проєкт ресторану НеВинний Кіт, Ірпінь

Проєкт ресторану НеВинний Кіт, Ірпінь

Про Проєкт

Власники нового сімейного ресторану в передмісті, спільно зі студією дизайну інтер’єрів Makovski&Gor, звернулися до нас з ідеєю і зображеннями виробів для масштабного проєкту. Наша команда реалізувала проєкт під ключ – крісла, дивани, столи, двері, стільці, подушки.

Для крісел і диванів ми підібрали щільну тканину з просоченням «easy clean», адже працюємо з сегментом HoReCa вже не перший рік і знаємо як важлива зносостійкість ресторанних меблів. Столи, двері, стільці, як і каркаси крісел та ніжки диванів виготовлені з масиву ясена.

Цікавим завданням для нашої команди стало виготовлення двостулкових дверей, як в ковбойських барах, в приміщення для персоналу. Тестовий зразок затвердили з першого перегляду і, після виготовлення, встановили в закладі.

Результатом продуктивної співпраці стали надійні та стильні вироби, які не тільки ідеально доповнили концепцію ресторану, а й створили особливу атмосферу.

Деталі проєкту
М'які меблі дивани/крісла/ подушки
Вироби з дерева столи/двері/стільці/каркаси крісел/ніжки диванів

Схожі Проєкти

Проєкт ресторану Belkin, Київ

Проєкт ресторану Belkin, Київ

Про Проєкт

Спільно з талановитим дизайнером ми реалізували проєкт меблювання нового ресторану в Києві. Неймовірна локація, найзеленіший парк в місті, надала закладу особливої ​​атмосферності.

Нашим завданням стало створення ергономічних і комфортних м’яких меблів, які не залишать байдужими гостей ресторану. І команда впоралася із завданням в повному обсязі – виготовили модульні дивани з валиками для великої кількості гостей, дивани навколо колон і великі дивани нестандартної форми. В процесі виробництва використовували високоякісні матеріали й тканини, що безпосередньо гарантує тривалий термін експлуатації.

Дизайнерський задум втілений до дрібниць – меблі гармонійно доповнюють оригінальний інтер’єр ресторану.

Деталі проєкту
М'які меблі дивани навколо колони/модульні дивани з валиками/дивани нестандартної форми

Схожі Проєкти

Проєкт кальянного бару Zmist, Київ

Проєкт кальянного бару Zmist, Київ

Про Проєкт

Один з перших проєктів компанії. Вже понад 5 років наші ергономічні вироби радують гостей та власників закладу. За 2 місяці для цього проєкту наша команда виготовила дивани, крісла, барні стільці та подушки на підвіконня. Завдяки злагодженій співпраці з дизайнером змогли реалізувати проєкт відповідно до задуму.

Для виробництва м’яких меблів ми вибрали високоякісну тканину велюр. За винятком візуальної привабливості, матеріал вологостійкий та зносостійкий, що є перевагою для сегменту HoReCa.

Концептуальні меблі гармонійно виглядають в інтер’єрі та створюють відповідну атмосферу.

Деталі проєкту
М'які меблі дивани/крісла/барні стільці/подушки

Схожі Проєкти

Проєкт ресторану Milk Bar Tsum, Київ

Проєкт ресторану Milk Bar Tsum, Київ

Про Проєкт

Для ресторану в Києві за місяць виготовили 25 стільців з масиву ясеня та 25 подушок для них. І вже не вперше ми співпрацюємо з талановитим дизайнером – Денисом Беленко. Завдяки злагодженій співпраці ми змогли втілити задум згідно з дизайн-проєктом та реалізувати моделі за фото.

За винятком візуальної привабливості, натуральна деревина гарантує високу якість виробів та тривалий термін експлуатації, що є перевагою для сегменту HoReCa.

Вироби створили особливу атмосферу і гармонійно доповнили інтер’єрні рішення ресторану.

Деталі проєкту
Стільці 25 шт.
Подушки 25 шт.

Схожі Проєкти

Проєкт ресторану Pastateca, Кривий Ріг

Проєкт ресторану Pastateca, Кривий Ріг

Про Проєкт

Для нового ресторану у Кривому Розі виготовили 2 дивани з унікальною формою спинки, 2 великих дивани по 5 м, 3 подушки на підвіконня, 4 м’які частини для металевих конструкцій крісел. І вже не вперше ми співпрацюємо з талановитою та креативною дизайнеркою – Олександрою Федоренко. З нею завжди легка комунікація та злагоджена співпраця.

Унікальна форма спинки диванів з масиву ясеню була розроблена для ресторану Сіхарулі, проте вироби припали до душі нашим партнерам і ми виконали для них такі ж моделі. Для диванів та м’яких частин вибрали зносостійку тканину, рекомендовану для умов підвищеної експлуатації та навантажень – велюр.

Чудовою була і комунікація з представниками замовника – надали всю необхідну інформацію для того, щоб м’які частини крісел відмінно доповнили металеві конструкції. Меблі створили відповідну атмосферу закладу та гармонійно доповнили інтер’єрні рішення. Вироби ергономічні та повністю відповідають дизайн проєкту.

Деталі проєкту
Дивани 4 шт.
Подушки 3 шт. М'які частини крісел 4 шт.

Схожі Проєкти

Проєкт ресторану Coco New Japanese, Київ

Проєкт ресторану Coco New Japanese, Київ

Про Проєкт

Для нового ресторану в Києві з оригінальним інтер’єром реалізували не менш оригінальний дизайн-проєкт Дениса Беленко з меблювання.

Виготовили м’які меблі для 2 залів закладу – 12 диванів і 40 крісел. Для частини виробів використовували килими, а для іншої частини –  флокову тканину. Крім візуальної привабливості, матеріали з просоченням easy clean володіють високою щільністю, водостійкістю та зносостійкістю, що є перевагою для сегмента HoReCa. Точені ніжки виконані з масиву ясеня.

Ми виготовили меблі за 1.5 місяця, точно в строк. Відповідально підійшли до виробництва кожного дивана та крісла, перевірили кожен стіжок, що і дало свій результат. Ергономічні вироби створили особливу атмосферу і відмінно доповнили інтер’єр ресторану. А злагоджена комунікація з дизайнером зробила роботу легкою та продуктивною.

Деталі проєкту
Дивани 12 шт.
Крісла 40 шт.

Схожі Проєкти

Проєкт ресторану Сіхарулі, Київ

Проєкт ресторану Сіхарулі, Київ

Про Проєкт

Реалізували дизайнерський проєкт Федоренко Олександри з меблювання нового ресторану в Києві. Виготовили м’які меблі для 2 залів закладу – 30 диванів (4 різні види) і відшили 84 подушки. Тканина на диванах – екошкіра та велюр – зносостійкий матеріал для підвищеної експлуатації з просоченням «easy clean».

Втілили оригінальну ідею Олександридиван незвичайної форми з масиву ясеня. Тестовий зразок був затверджений з першого перегляду і ми відразу ж запустили виробничий процес. Ми в точності втілили дизайнерський задуммеблі створили особливу атмосферу і доповнили інтер’єр.

Деталі проєкту
Дивани 30 шт.
Подушки 84 шт.

Схожі Проєкти

Проєкт кафе Memories, Херсон

Проєкт кафе Memories, Херсон

Про Проєкт

Реалізували проєкт дизайнера Гордієнко Марини для кафе в Херсоні. Розробили креслення за ескізом та запустили виробництво крісел та диванів для літньої тераси. Виготовили меблі в термін, за 1,5 місяця, також організували доставлення по Україні. М’які меблі зроблені зі зносостійкої велюрової тканини з просоченням «easy clean» для HoReCa. Ніжки виробів зроблені з масиву дереватонований ясень.

Ми співпрацювали з Мариною не вперше і злагоджена комунікація зробила роботу легкою і продуктивною. Ергономічні вироби вигідно підкреслили дизайн ресторану.

Деталі проєкту
Дивани 6 шт.
Крісла 24 шт.

[/vc_column]

Схожі Проєкти