Меблі для Інтер'єру

Проєкт кальянного бару Zmist, Київ

Проєкт кальянного бару Zmist, Київ

Проєкт кальянного бару Zmist, Київ

Про Проєкт

Один з перших проєктів компанії. Вже понад 5 років наші ергономічні вироби радують гостей та власників закладу. За 2 місяці для цього проєкту наша команда виготовила дивани, крісла, барні стільці та подушки на підвіконня. Завдяки злагодженій співпраці з дизайнером змогли реалізувати проєкт відповідно до задуму.

Для виробництва м’яких меблів ми вибрали високоякісну тканину велюр. За винятком візуальної привабливості, матеріал вологостійкий та зносостійкий, що є перевагою для сегменту HoReCa.

Концептуальні меблі гармонійно виглядають в інтер’єрі та створюють відповідну атмосферу.

Деталі проєкту
Термін реалізації 2 місяці
М'які меблі дивани/крісла/барні стільці/подушки

Схожі Проєкти

Проєкт ресторану Milk Bar Tsum, Київ

Проєкт ресторану Milk Bar Tsum, Київ

Про Проєкт

Для ресторану в Києві за місяць виготовили 25 стільців з масиву ясеня та 25 подушок для них. І вже не вперше ми співпрацюємо з талановитим дизайнером – Денисом Беленко. Завдяки злагодженій співпраці ми змогли втілити задум згідно з дизайн-проєктом та реалізувати моделі за фото.

За винятком візуальної привабливості, натуральна деревина гарантує високу якість виробів та тривалий термін експлуатації, що є перевагою для сегменту HoReCa.

Ергономічні стільці створили особливу атмосферу і гармонійно доповнили інтер’єрні рішення ресторану.

Деталі проєкту
Термін реалізації 1 місяць
Стільці 25 шт. Подушки 25 шт.

Схожі Проєкти

Проєкт ресторану Pastateca, Кривий Ріг

Проєкт ресторану Pastateca, Кривий Ріг

Про Проєкт

Для нового ресторану у Кривому Розі виготовили 2 дивани з унікальною формою спинки, 2 великих дивани по 5 м, 3 подушки на підвіконня, 4 м’які частини для металевих конструкцій крісел. І вже не вперше ми співпрацюємо з талановитою та креативною дизайнеркою – Олександрою Федоренко. З нею завжди легка комунікація та злагоджена співпраця.

Унікальна форма спинки диванів з масиву ясеню була розроблена для ресторану Сіхарулі, проте вироби припали до душі нашим партнерам і ми виконали для них такі ж моделі. Для диванів та м’яких частин вибрали зносостійку тканину, рекомендовану для умов підвищеної експлуатації та навантажень – велюр.

Чудовою була і комунікація з представниками замовника – надали всю необхідну інформацію для того, щоб м’які частини крісел відмінно доповнили металеві конструкції. Меблі створили відповідну атмосферу закладу та гармонійно доповнили інтер’єрні рішення. Вироби ергономічні та повністю відповідають дизайн проєкту.

Деталі проєкту
Термін реалізації 1.5 місяця
Дивани 4 шт. Подушки 3 шт. М'які частини крісел 4 шт.

Схожі Проєкти

Проєкт ресторану Coco New Japanese, Київ

Проєкт ресторану Coco New Japanese, Київ

Про Проєкт

Для нового ресторану в Києві з оригінальним інтер’єром реалізували не менш оригінальний дизайн-проєкт Дениса Беленко з меблювання.

Виготовили м’які меблі для 2 залів закладу – 12 диванів і 40 крісел. Для частини виробів використовували килими, а для іншої частини –  флокову тканину. Крім візуальної привабливості, матеріали з просоченням easy clean володіють високою щільністю, водостійкістю та зносостійкістю, що є перевагою для сегмента HoReCa. Точені ніжки виконані з масиву ясеня.

Ми виготовили меблі за 1.5 місяця, точно в строк. Відповідально підійшли до виробництва кожного дивана та крісла, перевірили кожен стіжок, що і дало свій результат. Ергономічні вироби створили особливу атмосферу і відмінно доповнили інтер’єр ресторану. А злагоджена комунікація з дизайнером зробила роботу легкою та продуктивною.

Деталі проєкту
Термін виготовлення 1.5 місяця
Дивани 12 шт. Крісла 40 шт.

Схожі Проєкти

Проєкт ресторану Сіхарулі, Київ

Проєкт ресторану Сіхарулі, Київ

Про Проєкт

Реалізували дизайнерський проєкт Федоренко Олександри з меблювання нового ресторану в Києві. Виготовили м’які меблі для 2 залів закладу – 30 диванів (4 різні види) і відшили 84 подушки. Тканина на диванах – екошкіра та велюр – зносостійкий матеріал для підвищеної експлуатації з просоченням «easy clean».

Втілили оригінальну ідею Олександридиван незвичайної форми з масиву ясеня. Тестовий зразок був затверджений з першого перегляду і ми відразу ж запустили виробничий процес. Ми в точності втілили дизайнерський задуммеблі створили особливу атмосферу і доповнили інтер’єр.

Деталі проєкту

Термін виготовлення

2 місяці

Дивани

30 шт.

Подушки

84 шт.

Схожі Проєкти

Проєкт кафе Memories, Херсон

Проєкт кафе Memories, Херсон

Про Проєкт

Реалізували проєкт дизайнера Гордієнко Марини для кафе в Херсоні. Розробили креслення за ескізом та запустили виробництво крісел та диванів для літньої тераси. Виготовили меблі в термін, за 1,5 місяця, також організували доставлення по Україні. М’які меблі зроблені зі зносостійкої велюрової тканини з просоченням «easy clean» для HoReCa. Ніжки виробів зроблені з масиву дереватонований ясень.

Ми співпрацювали з Мариною не вперше і злагоджена комунікація зробила роботу легкою і продуктивною. Ергономічні вироби вигідно підкреслили дизайн ресторану.

Деталі проєкту

Термін Виготовлення
1
5 місяця

Дивани

6 шт.

Крісла

24 шт.

[/vc_column]

Схожі Проєкти

Проєкт ресторан-бару 12 Monkeys, Одеса

Проєкт ресторан-бару 12 Monkeys, Одеса

Про Проєкт

Реалізували м’які меблі з дизайн-проєкту Дениса Беленко для нового ресторану в Одесі. Виготовили 25 диванів із натуральної шкіри з ефектом під старовину. Точені ніжки виконані з масиву ясеня. Крім візуальних «ретро» мотивів, тканина має властивість відновлення під впливом високих температур, що є перевагою для сегмента HoReCa (умови підвищеної експлуатації).

Завдяки укомплектованій фабриці з повним циклом виробництва, ми виготовили партію всього за 2 тижні. Перед масовим виробництвом майстри зробили зразок – перевірили габарити, посадку, нахили. Вироби гармонійно доповнюють інтер’єр і надали ресторану особливого стилю та лоску.

Деталі проєкту
Термін виготовлення 2 тижні
Дивани 25 шт.

Схожі Проєкти