Меблі для Інтер'єру

Проєкт квартири, Київ

Проєкт квартири, Київ

Проєкт квартири, Київ

Про Проєкт

Кожному замовленню приділяється особлива увага — нам важливий результат і реалізовані проєкти, які викликають почуття гордості!

Проєкт під ключ для двокімнатної квартири у Києві. Всі вироби функціональні, ергономічні та продумані до дрібниць. Корпусні меблі, декор, м’які меблі, стінові панелі – робота наших майстрів, які знають все про високоякісні матеріали та технології виготовлення надійних виробів.

Меблі нашого виробництва створили особливу атмосферу затишку й гармонійно доповнили інтер’єрні рішення.

Деталі проєкту
Корпусні меблі Вироби з дерева
М'які меблі Стінові панелі

Схожі Проєкти

Проєкт Дуплексу, Ірпінь

Проєкт Дуплексу, Ірпінь

Про Проєкт

Кожен простір має бути грамотно організований, а меблі бути якісними – на роки вперед. Тому меблювання будинку дуже важливе і до такого проєкту потрібно відповідально підходити.

Наша команда реалізувала проєкт під ключ для дуплекса. Всі меблі функціональні та продумані до дрібниць. На першому етапі ми провели виміри з попередніми кресленнями та запустили виробництво. Всі корпусні меблі, декор, металеві конструкції, дзеркала, стінові панелі – робота наших майстрів, які знають все про необхідні матеріали, технології виготовлення високоякісних виробів.

Чудовою була й комунікація із замовником та дизайнером – надали докладне технічне завдання, все було легко та невимушено. Меблі створили відповідну атмосферу і гармонійно доповнили інтер’єрні рішення. Вироби повністю відповідають дизайну проєкту.

Деталі проєкту
Корпусні меблі Вироби з дерева
М'які меблі Дзеркала Стінові панелі

Схожі Проєкти

Проєкт квартири ЖК Квартет, Київ

Проєкт квартири ЖК Квартет, Київ

Про Проєкт

Реалізували дизайнерський проєкт з меблювання нової двокімнатної квартири в Києві. Виготовили м’які та корпусні меблі для кухні-студії, спальні, гостьової кімнати, лоджії.

У спальні – ліжко з ламельною сіткою і функціональним звідним механізмом, банкетка, пуф і крісло. Для гостьової кімнати виготовили диван з ортопедичним ефектом і подушками, також письмовий стіл з тумбами, стілець та етажерку. У лоджії встановили крісла, банкетку, два столи, які відповідають дизайн-проєкту. Для кухні-студії розробили великий диван з ортопедичним ефектом та подушками, стільці.

Всі матеріали та тканини високоякісні, що гарантує тривалий термін експлуатації меблів нашого виробництва. Наша команда до найменших дрібниць втілила дизайнерський задум – меблі створили особливу атмосферу і гармонійно доповнили інтер’єр.

Деталі проєкту
М'які меблі ліжко/дивани/крісла/стільці/пуфи/банкетки
Корпусні меблі столи/письмовий стіл/етажерка/тумби

Схожі Проєкти

Проєкт квартири ЖК Берестейський, Київ

Проєкт квартири ЖК Берестейський, Київ

Про Проєкт

Наша команда спільно з дизайнером реалізували проєкт під ключ для двокімнатної квартири. Для кухні виготовили корпус з австрійського ДСП egger і фарбовані фасади МДФ, з якісною фурнітурою та ручками gola. Виготовили тумби та підвіконня з масиву дерева для одного балкону, для другого – шафу та підвіконня. 

У спальні – ліжко з ламельною сіткою і функціональним звідним механізмом, шафи та приліжкові тумби. Для вітальні виготовили диван з ортопедичним ефектом та крісла, у передпокої встановили шафи для організації додаткових місць зберігання. Меблі у ванній кімнаті зроблені з ДСП і МДФ – матеріали вологостійкі, відповідають умовам експлуатації з підвищеною вологістю. Встановили двері, які відповідають дизайн-проєкту. Для передпокою, вітальні та спальні виготовили рейки з масиву ясеня.

Всі меблі чудово доповнили інтер’єрні рішення. Квартира виглядає дуже стильно, а кожен окремий елемент функціональний та зручний.

Деталі проєкту
М'які меблі ліжко/диван/крісла
Корпусні меблі кухня/вбиральня/шафи/тумби Масив дерева підвіконня/рейки

Схожі Проєкти

Проєкт квартири ЖК Патріотика, Київ

Проєкт квартири ЖК Патріотика, Київ

Про Проєкт

Наша команда реалізувала доступне меблювання невеликої однокімнатної квартири. Для кухні виготовили корпус із ДСП Kronospan і фасади ДСП, з якісною фурнітурою. Для спальні виготовили тумбу під TV, навісні тумби, письмовий стіл. 

У передпокої встановили дві шафи для організації додаткових місць зберігання. У ванній кімнаті навісна шафа зроблена з матеріалів, які відповідають умовам експлуатації з підвищеною вологістю. 

Всі корпусні меблі відмінно доповнили інтер’єрні рішення.

Деталі проєкту
Корпусні меблі кухня/шафи/тумби

Схожі Проєкти

Проєкт квартири ЖК Придніпровський, Київ

Проєкт квартири ЖК Придніпровський, Київ

Про Проєкт

Ми підійшли відповідально до меблювання великої квартири (130 м²) під ключ в ЖК Придніпровському. Перед нами стояло непросте завдання спроєктувати вбудовані меблі з елементами до стелі. Для цього повинні бути ідеально рівні стіни, а позаяк таких не буває треба дуже добре постаратися, щоб зробити все якісно. Нашій команді це під силу і ми реалізуємо проєкт будь-якої складності.

Для кухні виготовили корпус з ДСП egger, фарбовані фасади МДФ, ручки власного виробництва за типом gola з підсвічуванням, фурнітура Blum. Всі матеріали вологостійкі та міцні. У спальні та дитячій кімнаті встановили затишні зони під вікном і шафи. Для залу виконали навісну тумбу під TV.

Результат перевершив очікування вироби відмінно доповнили інтер’єр й будуть довгі роки служити замовнику.

Деталі проєкту
Корпусні меблі кухня/вбудовані шафи/ тумба під TV/зони під вікном

Схожі Проєкти

Проєкт квартири ЖК Victory V, Київ

Проєкт квартири ЖК Victory V, Київ

Про Проєкт

Дім – це місце сили. Туди хочеться повертатися і відпочивати після роботи, запрошувати друзів і проводити час із сім’єю. Кожен простір має бути грамотно організований, а меблі бути якісними – на роки вперед. Тому меблювання квартири дуже важливе і до такого проєкту потрібно відповідально підходити.

Наша команда реалізувала проєкт під ключ для однокімнатної квартири. Дизайн мінімалістичний і функціональний. На першому етапі ми провели заміри з попередніми кресленнями та запустили виробництво. Для кухні виготовили корпус з австрійського ДСП egger і фарбовані фасади МДФ, які доповнені якісною фурнітурою. Виготовили стильні барні крісла для робочої зони на балконі. Круглий стіл виконаний з масиву дерева, що заохочує запрошувати гостей і проводити час з близькими.

У спальні – ліжко з ламельною сіткою і функціональним звідним механізмом. Виготовили диван з ортопедичним ефектом, механізм трансформації євро-книжка – для оптимізації простору та організації додаткових спальних місць. Меблі у ванній кімнаті зроблені з ДСП і МДФ – матеріали вологостійкі, відповідають умовам експлуатації з підвищеною вологістю. На балкон встановили стільницю з масиву ясеня і фурнітурою блюм.

Встановили двері, які відповідають дизайн-проєкту і доповнюють інтер’єрні рішення. Організували меблювання невеликої вбиральні та доповнили полки LED-підсвіткою. Результат порадував усіх – квартира виглядає дуже стильно, а кожен окремий елемент функціональний і зручний.

Деталі проєкту
М'які меблі ліжко/диван/крісла/ барні крісла/пуф
Корпусні меблі кухня/вбиральня/гардеробна/ стінові панелі Масив дерева стіл/стільниця

Схожі Проєкти