Меблі для Інтер'єру

Проєкт квартири ЖК Комфорт Таун, Київ

Проєкт квартири ЖК Комфорт Таун, Київ

Проєкт квартири ЖК Комфорт Таун, Київ

Про Проєкт

Знаходимо важливі рішення для Вашого комфорту, тому що у нас працюють професіонали, які люблять свою справу та відповідально підходять до роботи!

Проєкт під ключ для двокімнатної квартири у Києві – унікальний та особливо чарівний. Дизайнерські рішення та продуманість стилю у кожному елементі надихатимуть власників кожен день. Всі вироби функціональні та ергономічні. Корпусні меблі, декор, м’які меблі, стінові панелі – робота наших майстрів, які знають все про високоякісні матеріали та технології виготовлення надійних виробів.

Меблі нашого виробництва створили особливу атмосферу затишку й гармонійно доповнили інтер’єрні рішення.

Деталі проєкту
Корпусні меблі Вироби з дерева
М'які меблі Стінові панелі

Схожі Проєкти

Проєкт квартири, Київ

Проєкт квартири, Київ

Про Проєкт

Кожному замовленню приділяється особлива увага — нам важливий результат і реалізовані проєкти, які викликають почуття гордості!

Проєкт під ключ для двокімнатної квартири у Києві. Всі вироби функціональні, ергономічні та продумані до дрібниць. Корпусні меблі, декор, м’які меблі, стінові панелі – робота наших майстрів, які знають все про високоякісні матеріали та технології виготовлення надійних виробів.

Меблі нашого виробництва створили особливу атмосферу затишку й гармонійно доповнили інтер’єрні рішення.

Деталі проєкту
Корпусні меблі Вироби з дерева
М'які меблі Стінові панелі

Схожі Проєкти

Проєкт Дуплексу, Ірпінь

Проєкт Дуплексу, Ірпінь

Про Проєкт

Кожен простір має бути грамотно організований, а меблі бути якісними – на роки вперед. Тому меблювання будинку дуже важливе і до такого проєкту потрібно відповідально підходити.

Наша команда реалізувала проєкт під ключ для дуплекса. Всі меблі функціональні та продумані до дрібниць. На першому етапі ми провели виміри з попередніми кресленнями та запустили виробництво. Всі корпусні меблі, декор, металеві конструкції, дзеркала, стінові панелі – робота наших майстрів, які знають все про необхідні матеріали, технології виготовлення високоякісних виробів.

Чудовою була й комунікація із замовником та дизайнером – надали докладне технічне завдання, все було легко та невимушено. Меблі створили відповідну атмосферу і гармонійно доповнили інтер’єрні рішення. Вироби повністю відповідають дизайну проєкту.

Деталі проєкту
Корпусні меблі Вироби з дерева
М'які меблі Дзеркала Стінові панелі

Схожі Проєкти

Проєкт квартири ЖК Квартет, Київ

Проєкт квартири ЖК Квартет, Київ

Про Проєкт

Реалізували дизайнерський проєкт з меблювання нової двокімнатної квартири в Києві. Виготовили м’які та корпусні меблі для кухні-студії, спальні, гостьової кімнати, лоджії.

У спальні – ліжко з ламельною сіткою і функціональним звідним механізмом, банкетка, пуф і крісло. Для гостьової кімнати виготовили диван з ортопедичним ефектом і подушками, також письмовий стіл з тумбами, стілець та етажерку. У лоджії встановили крісла, банкетку, два столи, які відповідають дизайн-проєкту. Для кухні-студії розробили великий диван з ортопедичним ефектом та подушками, стільці.

Всі матеріали та тканини високоякісні, що гарантує тривалий термін експлуатації меблів нашого виробництва. Наша команда до найменших дрібниць втілила дизайнерський задум – меблі створили особливу атмосферу і гармонійно доповнили інтер’єр.

Деталі проєкту
М'які меблі ліжко/дивани/крісла/стільці/пуфи/банкетки
Корпусні меблі столи/письмовий стіл/етажерка/тумби

Схожі Проєкти

Проєкт квартири ЖК Берестейський, Київ

Проєкт квартири ЖК Берестейський, Київ

Про Проєкт

Наша команда спільно з дизайнером реалізували проєкт під ключ для двокімнатної квартири. Для кухні виготовили корпус з австрійського ДСП egger і фарбовані фасади МДФ, з якісною фурнітурою та ручками gola. Виготовили тумби та підвіконня з масиву дерева для одного балкону, для другого – шафу та підвіконня. 

У спальні – ліжко з ламельною сіткою і функціональним звідним механізмом, шафи та приліжкові тумби. Для вітальні виготовили диван з ортопедичним ефектом та крісла, у передпокої встановили шафи для організації додаткових місць зберігання. Меблі у ванній кімнаті зроблені з ДСП і МДФ – матеріали вологостійкі, відповідають умовам експлуатації з підвищеною вологістю. Встановили двері, які відповідають дизайн-проєкту. Для передпокою, вітальні та спальні виготовили рейки з масиву ясеня.

Всі меблі чудово доповнили інтер’єрні рішення. Квартира виглядає дуже стильно, а кожен окремий елемент функціональний та зручний.

Деталі проєкту
М'які меблі ліжко/диван/крісла
Корпусні меблі кухня/вбиральня/шафи/тумби Масив дерева підвіконня/рейки

Схожі Проєкти

Проєкт квартири ЖК Патріотика, Київ

Проєкт квартири ЖК Патріотика, Київ

Про Проєкт

Наша команда реалізувала доступне меблювання невеликої однокімнатної квартири. Для кухні виготовили корпус із ДСП Kronospan і фасади ДСП, з якісною фурнітурою. Для спальні виготовили тумбу під TV, навісні тумби, письмовий стіл. 

У передпокої встановили дві шафи для організації додаткових місць зберігання. У ванній кімнаті навісна шафа зроблена з матеріалів, які відповідають умовам експлуатації з підвищеною вологістю. 

Всі корпусні меблі відмінно доповнили інтер’єрні рішення.

Деталі проєкту
Корпусні меблі кухня/шафи/тумби

Схожі Проєкти

Проєкт квартири ЖК Придніпровський, Київ

Проєкт квартири ЖК Придніпровський, Київ

Про Проєкт

Ми підійшли відповідально до меблювання великої квартири (130 м²) під ключ в ЖК Придніпровському. Перед нами стояло непросте завдання спроєктувати вбудовані меблі з елементами до стелі. Для цього повинні бути ідеально рівні стіни, а позаяк таких не буває треба дуже добре постаратися, щоб зробити все якісно. Нашій команді це під силу і ми реалізуємо проєкт будь-якої складності.

Для кухні виготовили корпус з ДСП egger, фарбовані фасади МДФ, ручки власного виробництва за типом gola з підсвічуванням, фурнітура Blum. Всі матеріали вологостійкі та міцні. У спальні та дитячій кімнаті встановили затишні зони під вікном і шафи. Для залу виконали навісну тумбу під TV.

Результат перевершив очікування вироби відмінно доповнили інтер’єр й будуть довгі роки служити замовнику.

Деталі проєкту
Корпусні меблі кухня/вбудовані шафи/ тумба під TV/зони під вікном

Схожі Проєкти

Проєкт квартири ЖК Victory V, Київ

Проєкт квартири ЖК Victory V, Київ

Про Проєкт

Дім – це місце сили. Туди хочеться повертатися і відпочивати після роботи, запрошувати друзів і проводити час із сім’єю. Кожен простір має бути грамотно організований, а меблі бути якісними – на роки вперед. Тому меблювання квартири дуже важливе і до такого проєкту потрібно відповідально підходити.

Наша команда реалізувала проєкт під ключ для однокімнатної квартири. Дизайн мінімалістичний і функціональний. На першому етапі ми провели заміри з попередніми кресленнями та запустили виробництво. Для кухні виготовили корпус з австрійського ДСП egger і фарбовані фасади МДФ, які доповнені якісною фурнітурою. Виготовили стильні барні крісла для робочої зони на балконі. Круглий стіл виконаний з масиву дерева, що заохочує запрошувати гостей і проводити час з близькими.

У спальні – ліжко з ламельною сіткою і функціональним звідним механізмом. Виготовили диван з ортопедичним ефектом, механізм трансформації євро-книжка – для оптимізації простору та організації додаткових спальних місць. Меблі у ванній кімнаті зроблені з ДСП і МДФ – матеріали вологостійкі, відповідають умовам експлуатації з підвищеною вологістю. На балкон встановили стільницю з масиву ясеня і фурнітурою блюм.

Встановили двері, які відповідають дизайн-проєкту і доповнюють інтер’єрні рішення. Організували меблювання невеликої вбиральні та доповнили полки LED-підсвіткою. Результат порадував усіх – квартира виглядає дуже стильно, а кожен окремий елемент функціональний і зручний.

Деталі проєкту
М'які меблі ліжко/диван/крісла/ барні крісла/пуф
Корпусні меблі кухня/вбиральня/гардеробна/ стінові панелі Масив дерева стіл/стільниця

Схожі Проєкти