Меблі для Інтер'єру

Проєкт шоу-руму Archiclub, Київ

Проєкт шоу-руму Archiclub, Київ

Проєкт шоу-руму Archiclub, Київ

Про Проєкт

Спільно з дизайнеркою Євгенією Зайцевою ми реалізували проєкт меблювання нового шоу-руму в Києві.

Нашим завданням було створити функціональні та зручні м’які меблі. Ми виготовили один модульний диван з великом кріслом для VIP-кімнати, 4 диванчики з подушками, 4 столи, 4 офісні крісла. Всі матеріали та тканини високоякісні, що гарантує тривалий термін експлуатації. Наша команда до найменших дрібниць втілила дизайнерський задум – меблі створили особливу атмосферу і гармонійно доповнили інтер’єр.

Сучасний шоу-рум відрізняється мінімалістичним та оригінальним стилем. Це простір, в якому хочеться не тільки продуктивно працювати, але й творити.

Деталі проєкту
Дивани 5 шт.
Крісла 5 шт. Столи 4 шт.

Схожі Проєкти

Проєкт концертного залу Freedom Hall, Київ

Проєкт концертного залу Freedom Hall, Київ

Про Проєкт

Перший та наймасштабніший проєкт компанії – реставрація, перетяжка меблів і виробництво нових виробів для VIP залу закладу. Команда реалізувала проєкт під ключ за 4 місяці – реставрували 25 великих диванів в центральному залі, 30 подвійних диванів і 120 крісел різних видів в інших залах. Виготовили 18 крісел і 12 диванів для VIP залу.

Для виготовлення меблів ми підібрали міцну тканину з просоченням «easy clean», адже вже не перший рік працюємо з даним сегментом і знаємо як важлива зносостійкість виробів. Результатом продуктивної роботи стали естетичні вироби, які гармонійно доповнили інтер’єр закладу.

Деталі проєкту
Термін реалізації 4 місяці
Дивани перетяжка 55 шт. Крісла перетяжка 120 шт. Дивани виготовлення 12 шт. Крісла виготовлення 18 шт.

Схожі Проєкти

Проєкт ресторану Saxagansky, Київ

Проєкт ресторану Saxagansky, Київ

Про Проєкт

Власники затишного ресторану в центрі столиці прийняли рішення провести ребрендинг і звернулися до нас з ідеєю і зображеннями бажаних виробів. Проєкт був масштабнимреставрація і перетяжка наявних виробів і виробництво нових. Наша команда реалізувала проєкт під ключкрісла, дивани, столи з масиву ясеня та навіть декоративні балки на стелю з дуба.

Для крісел і диванів ми підібрали щільну тканину з просоченням «easy clean», адже працюємо з сегментом HoReCa вже не перший рік і знаємо як важлива зносостійкість ресторанних меблів. Результатом продуктивної роботи стали естетичні вироби, які доповнили нову концепцію ресторану.

Деталі проєкту
Термін виготовлення 2 місяці
Дивани8 шт. Крісла 60 шт. Столи 10 шт. Декоративні балки 56 шт.

Схожі Проєкти

Проєкт ресторану River Grill, Київ

Проєкт ресторану River Grill, Київ

Про Проєкт

Розробили креслення і виготовили м’які меблі для ресторану River Grill в Києві. За 1,5 місяця наша команда зробила 32 дивани з мікрофібри, 16 великих крісел із дерев’яним фрезеруванням, 60 невеликих крісел.

Ми в точності втілили задум замовника. Візуально меблі повністю збігаються з вихідними зображеннями, а завдяки грамотному підбору матеріалів і фурнітури вартість укладається в заданий бюджет. Вироби настільки зручні, що відвідувачі готові затриматися в ресторані до самого заходу сонця.

Деталі проєкту
Термін виготовлення 1.5 місяця
Дивани32 шт. Крісла 76 шт.

Схожі Проєкти

Проєкт офісного простору Integrity vision

Проєкт офісного простору Integrity vision

Про Проєкт

Меблювати офісні простори – це дуже відповідально, тому що на роботі людина проводить більшу частину свого життя, і комфорт на робочому місці – понад усе. Ми реалізували проєкт повного меблювання двоповерхового офісу в термін, співпрацюючи безпосередньо з генеральним директором – Соловйової Інною. У процесі співпраці команда deHouse розробила концепцію, дизайн і конструктив.

Нашим завданням було створити функціональні та зручні меблі. Столи виготовлені з якісного ДСП, на тумбах встановлені коліщатка для комфортного використання. І нехай концепція open space все-таки залишається в тренді, ми знаємо як важливо розмежувати простір, тому між столами встановлені звукоізоляційні перегородки. Ми продумали їхню функціональність – матеріал обшивки дає змогу використовувати перегородки замість коркової дошки, не залишаючи ніяких пошкоджень. Кухня, для швидких кава-брейків або неспішних обідів, виготовлена ​​з ДСП.

Простір організовано функціонально та зручно. Вартий уваги ресепшн – візитна картка офісу. Виконаний з ДСП і фарбованого МДФ, обладнаний Led підсвічуванням і показує фірмовий стиль компанії. Офіс вийшов яскравим і оригінальним, в якому хочеться тільки продуктивно працювати.

Деталі проєкту
Термін виготовлення 1 місяць
Столи 60 шт. Тумби 60 шт. Перегородки 30 шт.

Схожі Проєкти

Проєкт торгового острова Flex

Проєкт торгового острова Flex

Про Проєкт

Торговельні острівці мають попит серед власників бізнесу вже багато років. Успіх таких модулів пов’язаний зі зручним місцем розташування (серед ТЦ), що забезпечує великий потік людей. Команда deHouse реалізувала торговельну точку для компанії Flex. Виготовили острівець за наданим дизайн-проєктом за 2 тижні.

Стильний дизайн, плавні форми, незвичайний колір – саме так і виглядає торговельна точка для інноваційного товару Flex. Конструкція виконана з гнутого МДФ (під фарбування). Проєкт включає вбудований диван на металокаркасі. Особливістю став колір: замовнику потрібно було відтворити точний відтінок із фактурою. Ми впоралися з завданням і запропонували оригінальне рішення – затягли частини каркасу спеціальною плівкою. Острівець обладнаний LED-підсвіткою за всім периметром.

Монтажні роботи теж були нестандартними. Оскільки встановлювати потрібно було в ТЦ – River Mall и Retroville – команді потрібно було виїжджати на збірку в неробочі години. Ми завжди йдемо назустріч нашим партнерам, тому встановили торговельний острівець вночі.

Деталі проєкту
Термін виготовлення 2 тижні.

Схожі Проєкти